Paskambinkite: +37061467200      El.paštasebuitex@gmail.com
                                                                                                                                                                                                                                 

Apie Buitex parduotuvę

 

E.Čepausko įmonė "Ramunė"- Įkurta 1990 11 22d. Buitine technika prekiaujame nuo 1999m.Buitex vardas buvo sukurtas ir užpatentuotas 2003 08 25. Šiuo metu turime parduotuvę Kaune adresu Taikos pr.43 Dabar, tobulėjant technologijoms mes stengiamės neatsilikti nuo besikeičiančių rinkos tendencijų ir savo klientams pristatome naują internetinę parduotuvę buitex.lt.

Buitex.lt  skiriasi nuo kitų, nes dalį prekių turime savo parduotuvėje arba sandėliuose. Į esančias prekes maloniai kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse ir  išsirinkti padedant konsultantams. Mūsų pardavėjai visada pasiruošę atsakyti į Jums iškilusius klausimus, visuomet patars iš praktinės gaminio pusės, papasakos ne vien tai, kas yra gamintojo aprašyme.  Jeigu reikia, mūsų transportas, Kauno mieste, Jūsų įsigytas prekes Jums gali pristatyti tiesiai į namus. Jeigu prekė yra parduotuvėje, užsakymas gali būti vykdomas tą pačią dieną. Yra galimybė atsiimti prekę tiesiai iš mūsų parduotuvės.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite nemažą prekių asortimentą, bet neverta nusiminti, jei Jūsų norimos prekės neradote puslapyje ar parduotuvėje. Prekes galime užsakyti. Užsakymo trukmė priklauso nuo prekės būvimo vietos.

Jums įdomu kodėl verta rinktis Buitex?

  1. Nes mūsų darbuotojai visuomet pasirengę Jums padėti.
  2. Nes dali tinklalapyje esančių prekių galima apžiūrėti gyvai.
  3. Nes mes visuomet stengiames pasiūlyti geriausią kainą Jums.
  4. Pas mus "Gyvas" betarpiškas konsultavimas.
  5. Nes atsiskaityti už prekes galite Jums patogiausiu būdu.
  6. Nes visoms Mūsų prekėms taikomas oficialus garantinis aptarnavimas.
  7. Mes prekes patikriname prieš atiduodant klientui.
  8. Prekes iš ekspozicijos galima atsiimti iš karto.

Mūsų kolektyvą sudaro patyrę ir  kvalifikuoti darbuotojai, kurie per ilgą laiką buitinės technikos prekyboje  yra  sukaupę begalę praktinių žinių. Visas pasaulio naujienas seka mūsų jaunoji kolektyvo dalis.

Mes visada pasiūlysime optimalų variantą, patarsime ir padėsime Jums priimti geriausią sprendimą bet kurioje situacijoje.

Mūsų parduotuvę galite rasti čia: