Paskambinkite: +37061467200      El.paštasebuitex@gmail.com
                                                                                                                                                                                                                                 

Blanco plautuvės ir vandens maišytuvai

 

BLANCO – didžiausias virtuvės plautuvių gamintojas Vokietijoje, pagaminantis daugiausiai akmens masės plautuvių pasaulyje.

Kompanijos filosofija„ Geriausia kokybė kiekviename segmente“

Aukščiausią kokybę užtikrina nuolatiniai tyrimai bei sertifikuota kokybės kontrolė, geriausios medžiagos ir darbuotojų meistriškumas.

Kompanijos pranašumą kuria nuolatinis tobulėjimas ir inovacijos. Daugybė tarpautinių apdovanojimų liudija puikias kompanijos dizaino paslaugas.

BLANCO gamina plautuves,maišytuvus, atliekų rūšiavimo sistemas ir funkcionalius priedus. Visi jie puikiai dera tarpusavyje. Dėka itin plataus ir išpildyto asortimento galėsite rinktis iš daugelio produktų bet kurioje grupėje. Didelė medžiagų, įrengimo būdų ir stilių įvairovė suteikia daug laisvės įgyvendinti Jūsų norus.

Išbandykite BLANCO plautuvės ir maišytuvo modelių pasirinkimo asistentą, kurį rasite čia.

 www.blanco-germany.com

Norėdami gauti individualų pasiūlymą prašome kreiptis:

ebuitex@gmail.com arba telefonu +370 614 67 200, +37061470570Blanco produkcija

Akmens masės plautuvės

BLANCO akmens masės Silgranit PuraDur II sudėtyje yra 80 proc. kvarco smėlio, likusią dalį sudaro rišamoji medžiaga akrilas, silikonas, teflonas, keramikos mikro dalelės ir spalvos pigmentai. Tokia unikali Silgranit sudėtis lemia didžiausią galimą plautuvių atsparumą smūgiams, įbrėžimams, rūgštims, dėmėms ir karščiui. Taip pat tokia sudėtis lemia itin lengvą Silgranit  priežiūrą, palyginti su kitomis akmens masės plautuvėmis.

 1. Didžiausias atsparumas įbėžimams
 2. Didžiausias atsparumas dūžiams
 3. Atsparumas karčiui iki 280o C

Medžiagos savybės

Plautuvės paviršius dėl ypatingos labai smulkiai porėtos struktūros yra panašus į akmenį, itin lygus ir malonus liesti.                

Silgranit PuraDur II          

Plautuvės sukurtos pagal patentuotą higienos apsaugos formulę Hygiene+Plus, kurios dėka jog yra antibakterinės. Tai tarsi skydas, kuris ne tik apsaugo nuo purvo ir bakterijų, bet ir gerokai palengvina valyma. Ilgalaikiais tyrimais įrodyta, jog šis unikalus plautuvės paviršius sumažina bakterijų dauginimąsi net iki 98 %

 Keraminės plautuvėstest

 BLANCO keraminės plautuvės  skirtos norintiems natūralios ir prabangios medžiagos detalės savo virtuvėje.

Keraminės plautuvės kuria malonią namų atmosferą. Jos patraukia aptakiomis linijomis bei glazūruotais paviršiais . Blanco CERAMIC serijos plautuvės puikiai dera tiek su tradicinio stiliaus, tiek su moderniomis virtuvėmis. Galite derinti spalvas formas ar sukurti kontrastą - tai priklauso nuo Jūsų pageidavimo.Šiuolaikiniai gamybos metodai, specialios apdirbimo technologijos, dešimtmečiais kaupta patirtis bei patyrę gamybos meistrai užtikrina aukštą šių gaminių kokybę.
Keraminės plautuvės labai lengvai prižiūrimos dėl visiškai neporėto paviršiaus, atsparios karščiui, rūgštims, dėmėms, įbrėžimams. Keramikos išskirtinumas – sodrios spalvos, galimas matinis arba glazūruotas paviršius.
 
Ceramic PuraPlus keraminių plautuvių paviršius PuraPlus užtikrina, kad jos ilgiau atrodytų kaip naujos. Specialus PuraPlus izoliacinis sluoksnis išlygina paviršių. Hidrofobinis paviršius neleidžiakauptis nuosėdoms (pvz. kalkių nuosėdoms) ir atsirasti dėmėms. Viskas, ko reikia kasdieniniam valymui - minkšta, drėgna šluostė ir švelnus valiklis.
 
 
Pagrindinės savybės keraminių Blanco plautuvių:
 1. Itin lengva priežiūra
 2. Atsparios smūgiams įprastomis naudojimo sąlygomis
 3. Atsparios  įbrėžimams bei dėmėms
 4. Galima rinktis iš sodrių spalvų paletės, taip pat matinį ar blizgų paviršių
 5. Apdirbamos tradiciniais metodais
 6. Atsparios karsčiui
 7. Higieniškos, tinkamos maisto ruošimui
 8. Atsparios rūgštims
 9. Atsparios šviesai ir tiesioginiams saulės spinduliams

 

Nerūdijančio plieno plautuvės

Blanco nerūdijančio plieno plautuvėse rasite kelių skritingų modifikacijų. Nuo mažiausio siauro dubens iki itin didelio arba dvigubo. Galite rinktis montuojama po stalviršu ar įstatoma iš viršaus su elegantišku, siauru ir plokčiu rėmeliu.

Pasirinkus dubenį su padėklu maišytuvui - užteks vienos išpjovos stalviršyje.

Gamybai naudojamas tik itin kokybiškas nerūdijančio plieno lydinys 18/10 (DIN 1.4301), o kelios skirtingos gamybos technologijos lemia neribotas formų ir dizaino išgavimo galimybes. Nerūdijančio plieno plautuvės yra atsparios rūgštims ir dėmėms, neblunka, yra lengvai prižiūrimos ir higieniškos, t.y. tinka sąlyčiui su maistu.

BLANCO SteelArt linija – tai išskirtinės rankų darbo plautuvės ir pagal individualius užsakymus gaminami stalviršiai. Mūsų asortimente yra tokios plautuvės, kaip Zerox, Claron ir Flow, skirtos ieškantiems stilingo ir estetiško išskirtinumo.

 

 

 

 

 

 

 

 Maišytuvai

BLANCO maišytuvai – vieni kokybiškiausių maišytuvų, šiuo metu siūlomų Europos rinkoje. Visi BLANCO maišytuvai atitinka aukščiausius Vokietijos higienos reikalavimus, yra nuodugniai tikrinami ir  sertifikuojami, kad būtų maksimaliai saugūs sveikatos atžvilgiu.

 1. Naudojamų medžiagų saugumas (visos medžiagos, turinčios kontaktą su vandeniu,patikrinamos dėl higieninių savybių ir  sudėtinių dalių, galinčių sukelti pavojų sveikatai)
 2. Patvarumas naudojant karštą ir šaltą vandėnį;
 3. Itin platus asortimentas;
 4. Skirtingi paviršiaus apdirbimo variantai;
 5. Spalvotų maišytuvų spalvos atitinkančios Silgranit ir keramikos plautuvių spalvas;
 6. Patentuotos keraminės maišytuvų vidaus šerdys;
 7. Patentuotas vidaus srauto reguliatorius, sumažinantis kalkių apnašas.
 Dizainas

BLANCO CombiColour – spalvotų plautuvių eksperto koncepcija. Kompanija skiria itin daug dėmesio spalvų gamai. Jos kuriamos atsižvelgiant į perspektyvą ir virtuvės dizaino tendencijas, tačiau nesivadovaujama trumpalaikėmis mados bangomis.

BLANCO Silgranit ir keramikos spalvos:

 1. aiški paletė, lengva išsirinkti;
 2. elegantiškos, laikui ir madai nepavaldžios spalvos;
 3. spalvotų maišytuvų spalvos atitinka Silgranit ir keraminių plautuvių spalvas;
 4. lengvai derinamos prie stalviršio ir virtuvės spalvų.


Šiuo metu mūsų ekspozicijoje galite rasti šiuos modelius:


Plautuvė Blanco BLANCO DALAGO 45 SILG PDUR Balta M.AFPlautuvė Blanco BLANCO RONDOVAL 45 SILG PDUR Triufelio O.AF 	Plautuvė Blanco BLANCO DALAGO 5 SILG PDUR Kavos M.AF Plautuvė Blanco BLANCO DALAGO 6 SILG PDUR Jazmino M. AF 	Plautuvė Blanco BLANCO SONA 45 S SILG PDUR Akmens pilka O.AF Plautuvė Blanco BLANCO ENOS 40 S SILG PDUR Šampano O.AF 	Plautuvė Blanco BLANCO LIVIT 45 S SALTO 18/10 BRUSHED O.AF 	Plautuvė Blanco BLANCO TIPO 45 S Mini 18/10 LINEN O.AF 	Plautuvė Blanco BLANCO DALAGO 5 SILG PDUR Antracito M.AF 	Plautuvė Blanco BLANCO METRA 45 S SILG PDUR Triufelio O.AF 	Maišytuvas Blanco BLANCO ZENOS Antracito/chromas HD 	Maišytuvas Blanco BLANCO LINUS Balta HD 	Maišytuvas Blanco BLANCO MIDA chrom HD 	Maišytuvas Blanco BLANCO ANTAS Šampano/chromas HD 	Maišytuvas Blanco BLANCO VITIS Jazmino HD 	Maišytuvas Blanco BLANCO DARAS-S Kavos HD